Grać własną ligę. PSG może przejść do historii

Bratysława. W lecie 2011 roku opuścił AC Milan, ponieważ klub uznał za niepotrzebne i stare. Od tego czasu zdobył siedem trofeów.

Klub Mediolan albo.

„Trener chciał mnie zastąpić innymi graczami. Zrozumiałem, że dla jednego nie jestem użyteczny „, powiedział, że obecnie 36-letnia Andrea Pirlo La Gazzetta dello Sport.

Kiedy kilka dni później został piłkarzem Juventusu, nie miał pojęcia, że ​​jego pierwsza sezon z klubu przejdzie do historii.

druzyny Turyn jest jeszcze ostatni europejski top lig, które udało się wygrać w lidze bez jednego prehry.Môžu obsłużyć

Być może najbardziej znany klub, który wziął ten sam kawałek, jest londyński Arsenal.W sezonie zdobył w każdym z 38 meczów 2003/04.

W tym sezonie może być od pięciu prestiżowych rozgrywkach europejskich (Anglia, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Francja) o nietykalność walce dopiero Paris Saint-Germain.

„mają kontynuacją artykułu należy do dodatkowej zawartości Sme.sk ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zapisz się do € 17,80, w porównaniu z miesięcznego abonamentu kwartalnego subskrypcji 9,90 € 1,80 Zapisz Zamówienie € w porównaniu z miesięcznego abonamentu miesięcznego abonamentu w wysokości € 0.98 € 0.98 Book Cena obowiązuje dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone