Kinestetik – patrząc ręce

Kinestetik – patrząc ręce. Ona uwielbia rzeźbić coś dotknąć, poczuć, zawsze coś w rękach. Takie dzieci przed rozpoczęciem walk. Dzięki zdolności motorycznych, nie ma problemów, ale nie koncentrują uwagę. Wytrwałość tych dzieci trudno nazwać. Uwielbia zabawy terenowe, jogging i będzie dla tych dzieci mają wielkie znaczenie. Kinestetik nie lubią słuchać przez dłuższy czas, ale bardzo kochają uczucia. Przytulanie i gotowy do powieszenia na szyi przez cały dzień. Najlepszym prezentem byłaby glina, projektant lub Lego.

Najlepszym sposobem radzenia sobie małe zadrapania i cięcia czystą mycie wodą z mydłem i korzystania z czystej wełny tkaniny. Mydło zmyć dużą ilością wody. Wstępnie potrzeba, aby dowiedzieć się, czy jest to możliwe, w podobnym przypadku, aby używać wody z kranu. W przeciwnym razie, należy użyć przegotowanej wody. Zastosowanie antyseptyczne do pierwotnej obróbki skaleczenia i zadrapania mniej ważne niż dokładnym umyciu.

Jest możliwe zastosowanie rozwiązania jodu lub roztwór zawierający rtęć i chrom. Jeśli trzeba użyć środek antyseptyczny, należy wybrać bezbarwny środek antyseptyczny, który nie zmienia koloru rany, tak jak w przypadku zapalenia lekarz może dokładnie ocenić sytuację. Jest to konieczne, aby nałożyć opatrunek na ranę, której jedynym celem jest utrzymanie rany tak czyste jak to możliwe.

1

W przypadku dużych cięć powinien udać się do lekarza. Podobnie należy postępować w przypadku, wydawałoby się, drobne rany, ale to może doprowadzić do blizn szpecących. W ten sam sposób i powinno dojść do cięcia na dłoni i nadgarstka, w wyniku czego może ulec uszkodzeniu ścięgna i nerwy.

W przypadku ryzyka zakażenia rany powinni skonsultować się z lekarzem, ponieważ istnieje możliwość zakażenia tężcem. Jeśli dziecko nie zostało zaszczepione w odpowiednim czasie, lekarz może dokonać przeciw tężcowi surowicy, zwłaszcza jeśli rana jest głęboka.