Lacko pokonać Nadala w Halle

Halle. Słowacka tenisistka Lukáš Lacko nie powiodło się w drugiej rundzie singli na trawiastym ATP turnieju w Halle, Niemcy (grant 663,750 euro). Ward Mateja Liptáka grać spektakl walki pomimo utraty siedmiokrotnie Roland Garros mistrz pomysłowość Hiszpan Rafael Nadal w 75 minut w dwóch setach 5: 1 i 7: 6 Turniej w Halle był dla Lacko ramach przygotowań do prestiżowego Wimbledonu.

Lacko nie działa wstępne spotkanie, gdy czwarty stracił administracja GEME, A Nadal prowadzenie 3: 1. singlista słowacki ale szybko wyrównał na 3: 3, a pozostałe minuty, liczba świat dwa symetryczne przeciwnik. Lacko okazało zwycięski dwukrotnie zreturnovať usługi Naďalová z prędkością 200 km / h, dla których widzowie od stadionu Gerry Weber zarobione gromkie brawa.Terminal ostatecznie zsunięte preferowane Hiszpana gdy wynik 6: 5 przekształca po wygranej backhand obhodení przy podawaniu w kolejności Lacko piątym zaszczepieniu.

Drugi akt był już jasne sprawa Nadal. Po dwóch nurkowania zapisać Hiszpana zbudowano główną 5: 0 i walkę do pomyślnego zakończenia.

Stan 5: 1 podawano w rzeczywistej służby raz pierwszy punkt meczu i wzajemnej równowagi brak 4: 0-cie W styczniu pokonał finalista turnieju ATP w Zagrzebiu na Grand Slam Australian Open w Melbourne.Nadal wchodzi w ćwierćfinale z Niemcami piątek krajowa Philipp Kohlschreiber.

Antukový król po triumfie nad Lacki przeszedł słowacki tenisista komplement. „Łukasz jest bardzo utalentowanym graczem, co potwierdził już w ubiegłym roku na turnieju w Doha, gdzie dał mi w drugim secie nawet” kanarek „”

„Nawet dzisiaj, grał bardzo dobrze i support, to była wielka walka. Piersi Poriadne I dopóki nie uzyskano go na swoją korzyść. W drugim secie dostałem we właściwym tempie i już było łatwiej, pomógł mi szybki kontratak. Widzowie byli fantastyczni, podziękować im za wsparcie „, powiedział Nadal w pierwszym wywiadzie tuż przy sądzie. single – 2etap:

Rafael Nadal (1 pok.) – Lukáš LACKO (SR): 7: 5, 6: 1

Federer (Švaj.-2) – Florian Mayer (Ger .), 6: 4, 7: 5

Tommy Haas (Ger) – Marcel Granollers-Pujol (sp.-6). 6: 3, 6: 4

Philipp Kohlschreiber ( . nem.-8) – Lukasz Kubot (Pl) 6 7 (5), 6: 1, 6: 3, w parę w czwartek płetwy (widok z góry „pająka”):

Rafael Nadal (Sp. -1) – Philipp Kohlschreiber (nem.-8)