Melich do finału miał, Klučinová trzynasty. Bolt jest w półfinale

PODSUMOWANIE MS w lekkoatletyce | nieoczekiwane wyzwaniem w Marathon jest dziewiętnaście Ghirmay Ghebreslassie z Erytrei. Pekin tor w czasie upałów miała miejsce w czasie 2:12:27. Srebrny medal zdobył Yemane Tsegay Etiopii, który był 40 sekund za brązowy medal jest walutą Solomon Mutai Ugandy w czasie 2:13:29. Usain Śruba Justin Gatlin MS lekko rozszerzone do półwyrobów na 100 m. Gatlin była najszybciej wsadów (9,83) śruby osiągnął czas 9,96.

eliška klučinová trzech dyscyplinach figur heptathlon w 13 pozycji.Brązowy medalista Mistrzostw Europy wewnętrznych w Pradze, który był przed MS zmagał się z bólem ścięgna Achillesa, przedstawiony przeszkód do wykonywania 14.06 sekund, dokonując założeń ich trochę opóźniony. Po raz trzeci na wysokości 183 cm wyskoczyć, ale ostatecznie przezwyciężył pasek około trzech centymetrów wyższe, a pchnięcie kulą sektor wykazał skuteczność 13,79 metrów. Konto posiada 2,804 punktów do swojego rekordu w podsumy Czeskiej on traci 108 punktów.

On ma 3655 punktów, aby już w Czech subtotal znacznie traci swojego rekordu. „Nie spodziewałem się od niego, bo był zaniepokojony ostatnim miesiącu z ścięgna Achillesa.Poszedłem do spróbować, „powiedziała.

Uruchamianie dwóch dyscyplin ją znalazłeś na te płotki spotkać.” Wtedy byłem, ale trochę odrzucił kule bo czekałem 15 metrów, więc to był odlot „, powiedziała.

„Jestem rozczarowany, a dwieście prawdopodobnie nie będzie nawet komentować, nie spodziewałem się, że będzie to zły czas”, powiedziała. Urazy ją podczas najbardziej ograniczone prawo w otworze dwa zdarzenia.

„nie zamierzam powiesić głowa, nie zawsze może dobrze zrobić „zmyślone. dlatego następnego dnia nie pójdzie z wszelkich oczekiwań.” to może być tak dobry, jak zły, więc nie planować niczego. Pójdę do niego w pełni.Mam nadzieję, że ścięgno Achillesa może wytrzymać, że jutro obudzić i nie mają jej spuchnięte „wierzyła między pozostającymi stosunkowo nieznana nazwa.

Ghebreslassie i zdobył dla pierwszego swojego kraju złota w historii Pucharu Świata. Swoją karierę najlepszy wynik było siódme miejsce w ubiegłorocznych mistrzostwach świata w tej samej pozycji i półmaratonu na Mistrzostwach świata w całym kraju dwa lata temu, gdzie biegł po raz pierwszy na arenie międzynarodowej. w tym roku w Hamburgu stworzył osobisty najlepiej 2:07:47, który był zaangażowany w światowym rankingu na 32. miejscu.

„nie mogę nawet opisać, co czuję teraz”, powiedział dziennikarzom na mecie zaskakującą mistrzem świata. „Jestem bardzo dumny, bo w historii swojego kraju. Moi rodzice chcieli, żebym był dobrym uczniem, ale chciałem być dobrym sportowcem.Dzisiejsze zwycięstwo będzie dla nich wielka niespodzianka „, pomyślał zwycięzcę.

wykończenie dzisiejszy wyścig przyniósł również ciekawą sytuację, ponieważ zdecydowana większość biegaczy po wyścigi konkretna myśl wciąż czeka na jednym torze na stadionie w ptasie gniazdo. „na stadionie nigdy jak nefinišoval, więc wolę kontynuowania poza mną Sędzia zatrzymany,” uśmiechnął Ghebreslassie. poszli za nim, jak również innych. „Większość z nich nadal działa jedno okrążenie, więc pomyślałem, że mógłby uciec,” uśmiechnął Tsegay.

Pekin prowadzony był dopiero trzeci kariera maraton Ghebreslassieho, który stał się zarówno najmłodszym mistrzem świata w historii tej dyscypliny.Zawieszanie zakończył wyścig dla Kenijczyków jak najlepszych maratończyków z supermocarstwa biegł dwadzieścia sekund Mark Korir (2:21:19).

Inne Kenijczyków, rekordzista świata Dennis Kimeetto i jego rodak Wilson Kipsang Kiprotich Kiprotich, brązowy medalista olimpijski Londyn nie ukończył wyścigu. mistrz olimpijski i obronie mistrz Stephen Kiprotich Ugandy był szósty.

diehards już do czynienia, aby rozpocząć na 7:50 lokalnego czasu temperatura 23 stopni Celsjusza i ma godzinę później rtęć w termometrze w cieniu wspiął się do lat trzydziestych.

Kladivář Melich nie zdał końcowy

Czech młotek miotacz Lukáš Melich brązowy medal na Mistrzostwach świata w Lekkiej atletyce w Pekinie nie podejmie obrony. W dzisiejszych kwalifikacjach rzucił 72.12 metrów i wygrał ostateczną pozycję dwunastą.Najlepszy oczekiwano przeważająca ulubiony wyścig Paweł Fajdek z Polski, który przedstawił daleko 78,38 metrów.

Melich przed mistrzostwa rozmawialiśmy o tym, że nie jest w idealnej formie, że preparaty końcowe trochę zbyt dużo i czuł się zmęczony , Jednak, aby awansować do finału pewnie. Limit kwalifikacyjna z 77 metrów dzisiaj rzucił tylko dwa młotki i procedury pomiędzy dwanaście i może wykonywać 74.51 metrów. W tym roku więcej Melich rzucił w sześciu przypadkach.

„Jako zwolennik brązu Spodziewałem się, że muszę dostać się do finału. Ale moja forma w tym roku nie jest idealna,” mówi Melich. Z powodu kontuzji stopy nie mógł na zgrupowaniu wiosna w Afryce Południowej na miesiąc i pół prawidłowo trenować. „Wtedy zwracam się do przygotowania ładnej kopercie, która nie działa.Zobaczymy, jak się czuję w przyszłym sezonie, chciałbym ponownie walczyć o medale, „powiedział

Men:.
(Marathon. ERIT) 1. Ghebreslassie 02:12:27, 2. Tsegay (Et). 2:13:07 trzeci Mutai (Uganda) 2:13:29, czwarte Pertile (To). 2:14:22 5. Dechasa (Bahr). 2:14:35 6 . Kiprotich (Uganda) 2:14:42 7. płoszącą (Et). 2:14:53 8. Meucci (To). 2:14:53.

Kobiety
heptathlon (po dwa zdarzenia):

pierwszy Ennisová-Hill 2192 b (100m Ex: 12,91 – wysokość:. 186). 2. Johnson-Thompson 2162 (13 (oba Bryt.) , 37-189), trzeci Visser (Niz) 2131 (12.81 -. 180)…17. Klucinova (CR), 2024 (14.06 -. 186) przyspieszenia

kwalifikacje :
Mężczyźni:

800 m 1. Rotich (Kenia). 1: 45.83

3000 m Np. 1-cia Kemboi (Kenia) 08:24 75.

Hammer: 1. Fajdek (pol.) 78,38…20. Melich (Czechy) 72.12

Kobiety:.

< p> 1500 m: 1. G.Dibabaová (Et) 4.., 02,59

kulowy 1. Schwanitzová (. Ger) 19.39