Nedorost: Home jest tragedia, to było może trzy miesiące

Bratysława. Celem Słowianin sezonu w KHL – przejść do części pucharowej – znajduje się w tabeli Konferencji Zachodniej, do której należy 11 miejscu z ósmego ścian gwarantujących udział w play off ich udziałów siedmiu punktów.

Słowacki klub i Jarosław potwierdził, że w tym sezonie rzadko w stanie wykonać pełnoprawnym mocy przez 60 minut.

„Nie graliśmy dobrze, choć pierwsze pięć minut to było świetne, mają cel, opracowaliśmy ciśnienie. Potem przyszedł nasz wykluczeniu i później mamy tylko kilka stałych chwile. Spróbujemy, ale przede wszystkim w domu mieliśmy nie.Osiągnąć playoff będzie trudne, „przyznał po meczu w doskonałej formie Fielding bramkarz Johan Backlund.

We wtorek, dawno dał kilka wielki uratować jego drużyna szansę na dobry wynik i wygrał nagrodę dla najlepszego gracza.

w 66 bramek Slovan to drugi najgorszy zespół konferencji Zachodniej, tylko HK Soczi dał im mniej – 62.

Strzelnice cierpiącego slovanisti zostało podkreślone w ciągu ostatnich siedmiu spotkań, w których zdobył bramkę przeciwników tylko sześć bramek razem. co jest średnią 0,86 na mecz.

„No co, nie możemy dać gola. To straszne. Brakuje nam pewność i łatwość w końcu wszystko jest zmęczony. A jeśli już stworzone szanse i brakuje nam zarówno stres lub szczęście.W meczu z Lokomotiv mamy przed sobą dwa razy pustej bramki, a nie tam, „powiedział napastnik Václav Nedorost.

” Brakuje nam większy nacisk przed bramką, bardziej by go popchnąć. Potrzebujemy już od pewnego brzydkiego cel, być może jest to związane z szczęścia lub naszej pewności siebie „, powiedział obrońca Ivan Baranka Prawy Václav Nedorost zegarki krążek po przepłynięciu opuścił bramkarz Curtis Sanford (Lokomotiv) FOTO -.. TASR

Receptura odkliatie długotrwałego fotografowania niemoc jeszcze slovanisti stwierdzono. „Mówimy o nim przez miesiąc, ale nie ją poprawić. Lekarstwem na to prawdopodobnie nie jest. Zwłaszcza w domu to tragedia, to było być może trzy miesiące. Nie jesteśmy w stanie wygrać dwa razy, trzy razy z rzędu.Bez tego, zaczęliśmy wygrywać, więc playoffs na pewno nie wcześniej, „powiedział Nedorost.

W czwartek 19.00 godz witamy Vityaz Podolsk.” Mieliśmy na celu wygrać trzy z czterech meczów u siebie w tej serii , że może jeszcze uda. Jednakże, jeśli tracimy kolejne spotkanie na temat postępów playoffs nawet nie trzeba mówić „, powiedział Czech naprzód Backlund. Musimy osiedlić się w umysłach

Według koniec Slovnaft Arena znajduje się w dziesięciu z 12 pojedynki. To było w grudniu, najwyraźniej zdecydował się na szansę gry w playoffs.

„nie wiem, czy nasze otoczenie domu wiąże ręce.Czekamy teraz na czasie przerwy, potrzebują nosić do zwycięstwa, tak by się okazało, „powiedział kapitan Milan Bartovič.

” Jeśli chcemy dostać się do play-off, w tej części sezonu o prawdopodobnie zdecydować „, dodaje kolega Backlund.

„mamy wspaniałych kibiców i wszystkie narzędzia, by odnieść sukces. Nie możemy jednak osiedlić się w głowach „, powiedział szwedzki bramkarz.