ołów Barcelony została zmniejszona. Enrique: Gracze mają nic do zarzucenia

Valencia. FC Barcelona wiązane na sobotnim spotkaniu z 14 Round Top hiszpańskiej Primera División piłkarskiego konkursu na trawniku Valencia 1: 1 i prowadzić pozycję lidera La Liga nieco skurczyła.

„Blaugranas” ma obecnie na koncie 34 punktów w przerwach dwupunktowe następnie drużyny Atlético Madryt i Real.

Na stadionie Mestalla aż do ostatniego kwadransa wyglądać wygodnych gości Triumph.

Osoby przegląd kontrolowanego gra szybko przesunięta ostrość w grze, Valencia nie pozwolił na każdym strzale na bramkę, doprowadziły prowadzenie Uruguajčana Luisa Suáreza z 59.min i stale zagrożony niebezpieczną kontratak.

W prawie każdej sytuacji, początkujący brał udział, co najmniej jeden z trójki MSN (Messi – Suarez – Neymar).

domu, ale w końcu okazało się na bardziej poważnie, a w 86 minut udało im się uporać. Paco Alcacer radzić sobie z długimi paszportu dla obrony Barcelony i jej korkiem PIQUEMAL i Mascherano, priťukol kulowym Santiago Mina, który pokonał trudny strzał z bramkarz gości Claudia Brava.

„Moja pierwsza bramka dla Valencii nie mogła przyjść w lepszym niż mecz przeciwko Barcelonie,” powiedział, że dziennik sportowy Marca wkrótce 20-letni chłopiec (ur. 07 grudnia 1995).

Co ciekawe, rodem z Vigo w przeszłości grał dla Celta tam odbywały się pod kierownictwem obecnego trenera Barcelony Luisa Enriqueho.

„Nie winię odtwarzacza.Graliśmy złożoną grę na gorącym przeciwnikiem gleby. Kurs był w doskonałym stanie, stworzyliśmy dobrą okazję dla niego, brakuje tylko lepszą wydajność. Valencia pogłębiany swoich fanów. Santiago Mina zdobył piękny cel, Francisco Alcácer go, gdy to robił idealnie, „powiedział według football-espana.net portalu Luis Enrique, który starał się uniknąć pytania, czy celem Barcelony padł na niego.

” Nic nie widziałem , Nie jestem MacGyver. Podczas meczu, mam zupełnie innej roboty „powiedział 45-latek pochodzący z Gijón.

Uruguajčan Suárez podczas meczu przedstawione i natrafienia na obrońcę” bat „Aymen Abdennour. Powiedział, że niezamierzenie.

„mi nadepnął na niego, nie był to jednak nie zamierza. Takie rzeczy dzieją się w meczach, już przeprosił Abdennour.Spotkanie z nas pozostawił gorzki smak, pozwól nam się z rąk dwóch punktów „powiedział” El Pistolero „, który osiągnął jersey Barcelona 64. 44. pojedynku dokładne trafienie.

Jego nowe oddziały obserwował z trybun nowy trener Valencia Gary Neville. Anglik czterdzieści lat w środę został nowym sternik z teamu Mestalla Stadium po kilka dni temu zakończył się w charakterze Portugalii Nuno Espirito Santo.

premiera konkurencja doświadczeń w środę, 9 grudnia w Lidze Mistrzów w domu przeciwko francuskiej drużyny Olympique Lyon.

były kapitan Manchesteru United dostał kontrakt do końca sezonu, jeden z asystentów będzie jego młodszy brat Phil.