Po drugie, istnieje wiele opcji zakwaterowania

Po drugie, istnieje wiele opcji zakwaterowania. Początkowo obiekt wybrać na podstawie, ile czasu możesz poświęcić dziecku. Oczywiste jest, że duże hotele prywatne jest znacznie łatwiej znaleźć kogoś, kto będzie się nim opiekować podczas relaksu. Ale nie sądzę, że są hotele w Tajlandii na typ egipskie lub tureckie, z animacji i innych rzeczy. To prawie nigdy nie występuje. W dużych hotelach, takich jak Koh Samui Pawanthorn Samui na Bo Phut Beach, lub oferty Akaryn Samui, jednak rozwinięta infrastruktura oraz wysoki poziom usług. A dla tych, którzy chcą żyć kilka miesięcy w kraju, wydając jak najmniej pieniędzy, oferuje apartamenty, takie jak Tuk Tuk Hotel.

1426150218_deti-i-roditeli

Rozrywka dla dzieci jest mnóstwo: od wycieczki, zoo, słoń koncert i tak dalej Chociaż, być może główną atrakcją kraju – lokalna piękność, z którymi i tak zapiera dech w piersiach.! Tajowie są bardzo lubiący dzieci typu Europejskiej. A ponieważ jest prawdopodobne, że po powrocie do domu z dzieckiem, aby odkryć „choroby gwiazdy”. Co do zasady, warkocze afrykańskie, pamiątek, masaże są dostępne tylko dla dzieci. I wszystkie z nich chce się przytulić, dotknąć i przytulić. Bądź przygotowany na to.

Urlop z dziećmi na wyspach Tajlandii i oczywiście, trzeba zwrócić uwagę na kwestię jedzenia, że ​​matki są zainteresowani. Goście mogą korzystać z dostosowanych śniadanie, obiad i kolacja. Nie należy również zapominać, że na Samui i Phuket są stale wymyślanie stałego pobytu Europejczyków. Otwierają Resort i restauracje. A ponieważ brak pizzy, makarony, zupy krem ​​nikt na plaży wyspy. Zazwyczaj dzieci są szczęśliwe jeść tych rzeczy. W zależności od wieku może mieć bardziej egzotyczne żywności. W godzinach wieczornych, wiele restauracji i kawiarni oferuje świeże owoce morza z grilla. Możesz poprosić, aby wykorzystali co najmniej do przygotowania przyprawy, wówczas dziecko może bezpiecznie dać świeże ryby, krewetki i tak dalej.