Przydziel swoją córkę bardziej niż swój wolny czas

2

Dobra jakość czasu.

Przydziel swoją córkę bardziej niż swój wolny czas. Zabierz zabawę z dzieckiem, jako rodzaj odpoczynku. Nie bój się rytmu dzieci, uczestniczenia w grach, tańcach, przedstawieniach, dziecięcych koncertach, robieniu pyszności, czytaniu bajek, ubieranie się w bajeczne stroje itp.

– 3 – Uważnie słuchaj wskazówek dzieci na niektóre tematy dla dorosłych.

Jeśli jesteś z córką dziewczyny (do pewnego stopnia), nie obawiaj się poprosić swoją 3-4 letnią córkę o poradę, co założyć lub założyć na imprezę roboczą. Koniecznie skonsultuj się przy wyborze ubrań w Internecie. Komunikacja w sposób dorosły pomoże dziewczynce poczuć jej własną wagę, co pomoże budować pewność siebie.

– 4 – Planuj wspólne prace domowe.

Biorąc udział w sprzątaniu domu z matką, dziecko pokocha radosny i energiczny rytm. Nie musiała błagać o pomoc, ponieważ ona sama zaoferowałaby jej usługi: zetrzeć kurz, położyć czyste naczynia i pościel, odkurzyć itp. (Jak zdolności dziewczyny). Najważniejsze – zainteresować dziewczynę i zamienić prace domowe w zabawną grę.

Dziewczyna będzie szczęśliwa, rozumiejąc, że czystość i komfort w domu zależą od jej działań. Im szybciej dodasz dziecko do prac domowych, tym szybciej nauczy się doceniać porządek i czystość. Ukończ każdą grę, układając porządek.

– 5 – Staraj się nie być rygorystycznym.

W końcu wasza przyszła matka dorasta, a także wychowywać dzieci. Niech nie wydaje się negatywnym doświadczeniem w edukacji. Dlatego mów więcej o miłości, pocałuj, przytul i powiedz łagodne słowa.

Dzieci, podobnie jak dorośli, inaczej reagują na zdradę i rozczarowanie w przyjaźni. Nawet wśród dzieci różnej płci istnieje duża różnica w reakcji na różne sytuacje w przyjaznym środowisku.

Dlaczego dziewczęta są bardziej mściwe niż chłopcy i trudniej zranić?

Dziewczyny ciężej niż chłopcy, przenoszone na obelgi spowodowane przez przyjaciół lub koleżanki. Wniosek ten został złożony przez amerykańskich naukowców po przeprowadzeniu długoterminowych badań między chłopcami i dziewczętami w wieku 13 lat.