Rybarikova na ból pleców w Roland Garros kończy

Paryż. Magdaléna Rybáriková same jak w ubiegłym roku udało się w pierwszej rundzie singli olski Garros. Paris skrečovala kort mecz z Bratysławy do rodzimej Australii Jarmila Gajdosova paszportu dla stanu 3: 6 i 1: 4 w drugim secie na ból pleców.

support posiadał aug Rybarikova etap tuż przed 2: 2nd W drugim secie Gajdošová po dwóch Breakaways zbudowali prowadzenie 4: 1 kontuzji Rybarikova wtedy pojedynek skrečovala. Słowacki trio premii stolicy Francji zabiera 16.000 euro i 5 punktów w rankingu WTA.Lacko mają prawo Ferrer

Ward uważa Mateja Liptáka pokonać dołączony sześciu uprzywilejowanych Hiszpan David Ferrer w 1:58 godziny w trzech setach 2: 6, 4: 6, 1: 6

Ostatni słowacki ołów w męskiej singli tak pozostało Martin Kližan, który wchodzi w środę w drugiej rundzie przeciwko krajowy Francuza Nicolasa Mahuta. Lacko w tym roku na glinie nie zdobył jeszcze ani jednego meczu, szczyt w Roland Garros pozostaje druga runda w 2010 roku

Najlepszym słowacki singlista na początku meczu nadąża Ferrera. Hiszpan po szybkich przerw, podczas gdy prowadzić 2: 0, ale wynik Lacko na 2: 2 i piątego GEME miał kolejną okazję do zdobycia usługę przeciwnika.Ferrer jednak brejkbal z dala, a następnie wygrał trzy mecze z rzędu i pierwszy zestaw stał się jego ofiarą.

Losy drugiego aktu odbyło piąty gem, w którym Hiszpan po dokładnej stobale wzięło usługę Lackovi. W trzecim secie, Ferrer zdominował korcie numer 2, po dwóch Breakaways zbudowany ołowianą 4: 0, a wynik 5: 1 po pomyślnym przetworzeniu w oleju na jej pierwszym punkcie meczu.

Hiszpan zatem odwrotność równowagi z Lacko 2: 0, 2007 pokonał gliny Stuttgart płynnie w prostych zestawach.

Mimo utraty Lacko był zadowolony z występu w dwóch pierwszych setach. „Pod koniec sezonu gliny sądu, w końcu znalazłem koncepcję, która może pracować w przyszłości.Z wstępnych turniejach na glinie, szukałem, ale w zeszłym tygodniu mój trening grał dobrze. „

” W pierwszych dwóch zestawów to był dobry tenis, chociaż nie było jeszcze sprawy, że nie jestem w pełni zadowolony , Przed rozpoczęciem trzeciego aktu, graliśmy 10 minut z powodu podlewania sądu. Stała wody i musieliśmy czekać na sąd wysycha. Straciłem trochę tempo i rytm do Ferrer na maksymalną korzyść w trzeci zestaw został zdominowany „, powiedział podczas telekonferencji z mediami słowacki Lacko. Husárová udanej Grand Slam powrót po prawie 3 lata

słowacki tenisista Janette Husárová i Ameryki Christina McHale pokonał pierwszyz podwójnej rosyjskiej z językiem angielskim Anastasiou Pavlyuchenkova Lucia Safarova 6: 4, 6: 4

Mistrz Świata WTA 2002 Deblov Husárová gra na jednej z czterech największych imprez premierę przez New York US Open 2009.

Laureaci odbił w Sete otwarcia na 3: 0, a wreszcie nevypomstilo. które pozwalają sprawa sierpnia od 2: 4 do 4: 4 Druga część showcase 1 Obrót: 4 W dziesiątym GEME po podaniu Słowacy włączyć jeden brejkbal.

Były trzy światowego rankingu w deblu z Husárová McHalovou na sekundęzmierzonej mocy hiszpańskiego kilkunastu „pająka” Llagosterovou Nuria Vives i mariou Jose Martinez Sanchez Champion koniec roku „próbka” w przypadku 2009

Wcześnie 38 r 25 uchwyt deblových trofeum na poziomie zawodowym Husárová ( b. 04 czerwca 1974 w Bratysławie) debiutował w deblu w międzynarodowym otwartym mistrzostw Francji już w sezonie 1995. Deblov lokalny rekord osobisty w formie rundzie roczników 2003, 2004 i 2007.

w sezonie 2002, w końcowych deblu w US Open. Spoludržiteľka Federation Cup 2002 Husárová obecnie plasuje 65-te rankingu deblových rankingów i staje się bardziej realistyczne ataki na pływaków na igrzyskach olimpijskich w Londynie.Słowacy Roland Garros

David Ferrer (6 pok.) – Lukáš LACKO (SR) 6: 3, 6: 4, 6: 1

Jarmila Gajdošová (. Austr) – Magdaléna RYBÁRIKOVÁ (SR) 6: 3, 4: 1 – retencji