Tablice i akcesoria szkolne dla dzieci

Zabawki-dla-dzieci

Sprawdź instrukcje
Zabawka, która pojawiła się na ladzie sklepowej przy użyciu oficjalnych środków, ma swój własny paszport – dokument musi wyraźnie określać, skąd pochodzi, czy jest bezpieczny. Ponadto instrukcje wskazują, w jaki sposób obchodzić się z zabawką. Na przykład wysokiej jakości pluszowe zabawki można prać, a plastikowe – czyścić szmatką zanurzoną w wodzie.

Taki długi ciąg …
To, co może być niebezpieczne dla dziecka tablice i akcesoria szkolne dla dzieci, to długa lina w pobliżu zabawki. Najbardziej nieszkodliwą rzeczą, jaką może zrobić dziecko, jest zagubienie się w nogach i upadek. Chociaż do przewozu ciężarówki lub kaczki, długa lina jest bezużyteczna.
Charakterystyczna cecha
Znak oznaczający zabawki to czerwone kółko, na którym narysowana jest śmieszna twarz, na dole której oznaczone są cyfry „0-3”. Jeśli zostanie przekreślona czerwoną linią, oznacza to, że tej zabawki nie należy podawać dzieciom poniżej trzeciego roku życia!

Pęknięcia i krzykliwe kolory
Pęknięcie na plastikowej zabawce – powód, by odmówić zakupu tej rzeczy. Taka wada sugeruje, że plastik jest niskiej jakości, a ostre fragmenty mogą zranić dziecko. Także nieufność jest spowodowana przez zabawki pokryte jaskrawymi, krzykliwymi kolorami tablice i akcesoria szkolne dla dzieci, które są nakładane za pomocą toksycznych farb. W kontakcie ze skórą taka zabawka może wywoływać alergie. A jego nieprzyjemny lub podejrzanie słodki zapach wskazuje, że nie był pozbawiony chemikaliów podczas jego wytwarzania.
Oryginalna forma
Kupując zabawkę, należy zwrócić uwagę na jej konstrukcję – ostre rogi, wąskie szczeliny i otwory. Te przedmioty mogą spowodować obrażenia u dziecka. Na przykład, jeśli zabawka działa na bateriach, upewnij się, że drzwi trzymające je są bezpieczne. A boki drewnianej zabawki powinny być dobrze wyszlifowane – w tym przypadku odłamki dla Twojego dziecka nie są straszne.

Na koniec, rodzice chcą dodać: fakt, że zabawka jest piękna tablice i akcesoria szkolne dla dzieci, jasna, popularna, a Twoje dziecko uwielbia to szaleńczo, nie jest powodem do zakupu. Przede wszystkim oceń jego jakość i upewnij się, że nie zaszkodzi Twojemu dziecku.

Zobacz: AlaKoala