Uśmiechnij się do siebie i dzieci

1

Podziel się ciepłem. Oddaj pochwałę dzieciom, przyjaciołom i krewnym, którzy tak bardzo na ciebie czekają. Podziel się słodyczami lub po prostu się uśmiechnij. Wszystko to da przyjemny efekt tobie i innym.

– Uśmiechnij się do siebie i dzieci. Codziennie, stojąc przed lustrem, uśmiechaj się do twarzy. Nawet sztuczny uśmiech może uleczyć i sprawić, że ty i twoje dzieci będziecie szczęśliwi. Pamiętaj, że twój uśmiech bardzo ci odpowiada. Uśmiechasz się, wywołasz tę samą reakcję od innych.

– Eksperymentowanie. Zaskocz siebie i swoje dzieci nowymi zadaniami, konkursami, grami, pomysłami itd. To ożywi cię i napełni poczuciem postępu i ruchu.

– Zmiana projektu pokoju. Wypełnij pokój nowymi notatkami, tworząc galerię zdjęć studentów. Na rozciągniętej żyłce, przy pomocy spinaczy do bielizny, przesiadują malowane kolorowe prace dzieci, pracują nad aktualizowaniem stojaków, plakatów, regałów itp.

Możesz ozdobić pokój, jak na święta, przy pomocy balonów, papierowych kwiatów, zabawek, a nawet niezrozumiałych przysmaków.

– Pamiętaj o świętowaniu świąt. W kręgu dawno znajomych nauczycieli lub przyjaciół, na herbatę i słodycze. Łączy i ładuje pozytywne emocje.

– Wypełnij wyprawy życiowe. Pomogą w pojawieniu się nowych pozytywnych emocji i randek. Możesz iść do muzeów, w inne miejsce lub po prostu na spacer.

– Nie zapomnij o „leniwym wypoczynku”. Proste leżenie na kanapie, potrafi zdziałać cuda, daje dobry wypoczynek i impet do nowych osiągnięć.

Każdy rodzic chce zobaczyć swoją córkę dobrą i szczęśliwą dziewczyną. Mamy, które dorastają córki, muszą znać kilka zasad, aby ich córki dorastały szczęśliwe i udane.

– Co powinieneś wiedzieć o wychowaniu dobrej i szczęśliwej córki?

– 1 – Przyjaźń i szacunek.

Co najważniejsze, dziewczynka musi być pewna, że ​​jej matka jest najlepszą i godną zaufania przyjaciółką, ale jednocześnie musi zawsze pamiętać, że jej matka jest matką. Dziewczyna powinna uwielbiać komunikować się z matką, opowiadając jej sekrety i doświadczenia. Ale nigdy nie podawaj powodu frustracji mamy z powodu braku szacunku do niej.

Rzeczywiście, w rodzinach, w których krawędzie komunikacji są wymazywane, a podporządkowanie nie jest przestrzegane, szacunek znika.