Zamiast kary nagrody. Patak nie iść do euro, ale na wakacjach

Powiedziałbym, że kubek musi przelewać się raz. Ale to nie jest zrobione i Czech Top Division z żelazną regularnością doświadczamy obrazów, po którym pozostaje nieprzyjemny posmak. Ostatnia kadencja sędziów rozwścieczony Zlin, który jest stosunkowo długi idącą sensacji wiosny.

Saturday Evening pojedynek Barum Lato przyniósł pojedynek jeden z najgorszych do jednej z najlepszych jednostek wiosnę. Choć Zlin wygrał w drugiej połowie sezonu jednym punkcie, Viktoria Plzen wygrał wszystkie swoje mecze, plus prawie dwa miesiące neinkasovala.

Na boisku sytuacja była nieco inna. Zlín, postanowił walczyć z uprzywilejowanych przeciwnika, jest już w dziewiątej minucie objął prowadzenie i mimo nacisków, które zostało wystawione później długo opór.Cała gra, ale ostatecznie złamał po godzinie gry, niestety, bardzo nefotbalovým chwili

Sędzia Główny i jego asystent pierwszy neodpískali ręka Milana Petržely, który po kolejny solowy porównaniu z. 1: 1, a gdy krajowy gwałtownie domagał sprawiedliwości, sędziowie postanowili wysłać Michal Paták Zlín zdecydowanie w dół. Robert Matthias dla skarży drugą żółtą i pokazał mu z pola.

Trudno się dziwić, że głównym aktorem był rzeczywiście Michal Paták, który miesiąc temu zmienić uszkodzoną Ołomuniec, opuścił bramkarz Sparta Bičík stanąć w rękach Fielding Lukáše Váchu. On Michal Paták, który ma na swoim koncie w ostatnich latach wielu występków, nie powinny one nawet gwizdek IV.klasa.

Jednak sędzia komisja kierowana przez Miroslava Tulingerem niedawna jego „zła” mężczyźni umieścić na tyle, ile to tylko sytuacja na to pozwala. Gdy coś pójdzie nie tak, w momencie, gdy grzesznik zostaje wyłączony w celu następnie powrócił w wielkim stylu. Zlin mecz był kluczowy dla obu przodu i ogonie tabeli i ponownie nie zdecydował się jakości futbolu.

Były spodziewać zwłaszcza na części obrońca tytułu, ale wytrwały wydajność Zlín głośno powiedział o punkty. Kiedy w dziesięć osób z trochę pecha nie ciśnienia stoją przeciwnicy i podszedł do wiosny już po raz siódmy pokonał gniewu wśród zawodników, trenerów i kibiców Zlin był świetny.

W rezultacie nic z powrotem nie, wręcz przeciwnie, może tylko nadzieję, że następnym razem ci sędziowie zadecyduje mecz.Z takich występów nie można by się spodziewać, ale tu jesteśmy w Republice Czeskiej, jesteśmy w lidze Synot, która jest często regulowane przez Strahowskiego Sędziowanie Komisji.

następca Dagmar Damkové w głowie, Miroslav Tulinger, a tylko jego pierwsza nominacja i Patákovým delegowanie do Zlin wykazały, że daleko jest, gdy coś się zmienia.

Co jest jeszcze gorsze jest to, że zamiast na zawsze zamknął Michal Paták wykolejeniu i zatrzymał poważnie narusza mecz ligowy, idąc w czerwcu do jednego z najważniejszych wydarzeń w jego karierze. Nawet jako sędzia bramki, udział w Mistrzostwach Europy na pewno nie jest czymś, co ten człowiek zasłużył dowolny sposób.

Czech (tylko liga) piłka nożna jest smutne wieści.Szczególnie w sytuacji, w której najwyższa konkurencja staje się niezależna i postarać się o jak najwięcej przychylność fanów. Jeśli jednak nadal będzie tak jak poprzednio, grożąc jej, że neosamostatní tylko z niższego konkurencji, ale także ze strony fanów.